Pracujeme výhradně s kosmetikou firmy Weyerganz. Jsou to produkty, které zaručují nejlepší výsledky a najdete v nich kvalitu, čistotu a účinnost,
s jakou jste se dosud nesetkali. Můžete je koupit pouze ve vašem nejbližším centru High Care a vybrat si může opravdu každý. Zde je jen malá ukázka.

Weyergans AE STICK

"AE" STICK

Speciální přípravek pro diferencované ošetření celulitidy.

Přípravek "AE" STICK slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care AG. Přípravek "AE" STICK podporuje lokálně vnitrobuněčné spalování uložených tuků. Uložené tuky jsou tuky uložené ve tkáních, které mají tendenci se shromažďovat na takových partiích těla jako jsou stehna, zadek, břicho, boky a horní část paží.

Spalování uložených tuků je výsledkem zvýšené spotřeby kyslíku ve tkáni. Další krok zajišťuje úspěšné odvedení odpadních produktů, viz doplňková péče.

Weyergans STYLE CREME

STYLER CREME

Speciální masážní krém pro stimulaci lymfatického oběhu.

Krém STYLER CREAM slouží pro speciální použití jako součást diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care AG. Krém STYLER CREAM je výrobek pro ošetření doma i v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě. Výtažky obsažené v krému STYLER CREAM přispívají ke stimulaci lymfatického oběhu.

Používá se jako prevence rozvoje celulitidy nebo pro zlepšení již existující celulitidy. Tokoferol (vitamín E) a zvlhčující prostředky pěstují a chrání pokožku.

Weyergans ALPHA MOUSE

ALPHA MOUSSE

Obohacená pěna jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání.

Pěna ALPHA MOUSSE se používá na celé tělo jako podpora ošetření celulitidy a slabých pojivových tkání. Působí proti nepravidelné pokožce s dolíčky, pro podporu, zintenzivnění a zkrácení kosmetického ošetření jako například diferencované ošetření celulitidy (mechanická lymfatická drenáž a podtlaková masáž, ultrazvuk nebo elektrostimulace).

Když je pěna ALPHA MOUSSE se svými fytohormony použita na pokožce, reaguje s podložními vrstvami pokožky prostřednictvím fyziologického mechanismu. Jiné hodnotné příměsi, jako kofein, semena guarany a karnitin, zlepšují krevní oběh a stimulují buňky. Účinky byly ověřeny na surovinách.

Weyergans Zimt Kreme

ZIMT CREME

Speciální výrobek pro kombinované kosmetické kompresní ošetření.

SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je určen pro speciální použití v rámci diferencovaného ošetření celulitidy Weyergans High Care Cosmetics. SKOŘICOVÝ KRÉM ZIMT CREME je speciální výrobek pro použití doma nebo v salonu a používá se k celkovému zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě.

Extrakty a oleje obsažené v krému ZIMT CREME jsou dobře známé svými čisticími schopnostmi. Kožní tkáň vypadá po ošetření krémem ZIMT CREME hladší a jemnější.

Weyergans BALANCE

BALANCE

Bohatý výživný krém pro péči o obličej.

Díky svému bohatému olejovému základu nabízí přípravek BALANCE širé spektrum péče o suchou nebo citlivou pokožku. Výtažek z tymiánu posiluje obranný systém pokožky a stabilizuje imunitní systém. Oleje a vosky, jako jojobový olej a včelí vosk, chrání pokožku a dodávají jí mastnotu a vlhkost.

Vitamín A se používá jako podpora dělení buněk a ovlivňuje tak tloušťku škáry. Tenká, jemná kůže potřebuje zvláštní ochranu. Vitamín E působí jako inhibitor volných radikálů a poskytuje ochranu proti viditelným příznakům stárnutí. Výživný krém BALANCE také může poskytnout okamžitou pomoc jako obličejová maska.

Weyergans C7PlUS

C7PLUS

Hydratační denní krém s vitamínem C.

Hydratační denní krém C7 PLUS pro obličej a dekolt poskytuje pokožce ochranu a dodává jí vlhkost. Vitamín C je záměrně zapouzdřený, aby se uvolnil až po vmasírování krému do pokožky. Takováto čerstvá aplikace umožňuje pokožce, aby vstřebala čistý vitamín C. Vitamín C představuje významnou pomoc při budování pojivových tkání. Aloe vera je známá po staletí svojí vynikající schopností dodávat vlhkost a používá se k čištění pokožky.

Jojobový olej, známý jako "tekuté zlato", je rozpustný ve vodě a tak je schopný dobře pronikat do pokožky a dodávat jí vlhkost, pokožka je pak hladká a měkká. Alantoin vyživuje pokožku; pro ochranu pokožky se do krému C7 PLUS také přidává titandioxid, který působí jako UV filtr přátelský k pokožce.

Weyergans VIVA

VIVA

Bohatý hydratační krém pro péči o obličej.

Krém VIVA je 24-hodinový krém (LPF 4) pro suchou pokožku Jako výrobek obsahující vodu a olej (více vlhkostí, menší obsah oleje) je krém VIVA vhodný pro denní a noční péči o náročnou pokožku.

Přírodní zvlhčující látky dodávají pokožce vlhkost a vitamíny, které potřebuje po celý den.

Weyergans Eye Life

EYE LIFE

Speciální péče o pleť okolo očí.

Přípravek EYE LIFE slouží pro speciální péči o jemnou pleť okolo očí. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle.

Přípravek EYE LIFE se používá pro posílení této citlivé tkáně. Přírodní protein podporuje růst buněk pokožky; tato vlastnost byla testována na surovinách. Výtažek z mořských řas a chaluh zvlhčuje a váže vlhkost v pokožce.

Weyergans Eye Sential

EYE SENTIAL

Ochrana a péče pro oči.

EYE SENTIAL je gelový krém pro speciální péči o náročnou pokožku okolo očí a rtů. Pleť okolo očí je tenčí než pleť na zbytku obličeje a ztrácí pružnost velice rychle. Linie a vrásky se tvoří rychle zejména kvůli mimice a celkovému procesu stárnutí. Gel EYE SENTIAL věnuje pokožce pozornost a péči, kterou potřebuje, aby nedocházelo k vráskám kolem očí a rtů. Tento výjimečně úsporný gelový krém obsahuje hodnotné složky, které dodají pokožce vlhkost.

Fytohormon, napodobenina přírodního hormonu, reguluje zytokinovou rovnováhu. Zytokinová rovnováha je zodpovědná za mnohé příznaky stárnutí. Fytohormon lipopeptid se také přirovnává k "hormonu mládí", zvyšuje pružnost pokožky. Rostlinný výtažek obsahující draslík a přírodní zvlhčovače dávají pokožce schopnost uchovat si více vlhkosti. Zvýšení vlhkosti v pokožce je měřitelné a bylo vyzkoušeno na surovinách. Přípravek EYE SENTIAL s vitamínem E obsahuje vysoký přírodní ochranný faktor a chrání pokožku před poškozením sluncem a světlem.

Weyergans Eye Serum

EYE SERUM

Pro opuchlou pleť okolo očí.

S rostoucím věkem a také jako důsledek škodlivých vlivů životního prostředí naše pleť ztrácí pevnost, objem a pružnost. Tato situace nastává hlavně okolo očí a zejména pod očima. Výsledkem jsou časté otoky a váčky pod očima.

A právě v takových případech je efektivní ošetření pomocí Eye Serum s novou aktivní přísadou acetyl tetrapeptidem – 5. Výsledkem použití Eye Serum je redukce váčků pod očima, sérum účinkuje také proti otokům. Dále zlepšuje tonus pokožky a pevnost pleti pod očima a tak zajišťuje lepší přirozenou čerpací funkci kruhového očního svalu.

Weyergans KOMPLEXNI MULTIVITAMIN

KOMPLEXNI MULTIVITAMÍN

v ampulích je koncentrovaný hydratační prostředek obsahující vitamíny používaný pro oživení pokožky.

Je vhodný pro pokožku v zimě, pro bledou a unavenou pokožku, pro pokožku kuřáků a také po opalování.

KOMPLEXNÍ MULTIVITAMÍN v ampulích dává pokožce příležitost, aby se oživila, dlouhodobě regenerovala a aby nedošlo k jejímu předčasnému poškození.

Weyergans FC-L GEL

FC-L GEL

Regenerační gel.

Gel FC-L je lipozomový přípravek pro zpevnění pokožky. Suroviny, které obsahuje, podporují dělení buněk a růst buněk. Účinky byly zkoušeny na surovinách. Cenné složky jsou uzavřeny v lipozomech.

Gel FC-L je možné použít na jakékoliv místo na těle, kde je potřebné zpevnění a vyhlazení pokožky.

Weyergans Vitamin A v ampulich

VITAMIN A v ampulích

Koncentrovaný vitamín A pro regeneraci namáhané nebo poškozené pokožky.

VITAMÍN A v ampulích obsahuje oleje v koncentrované formě s vysokým obsahem vitamínu A a E. Oba tyto vitamíny jsou nezbytně nutné látky pro regeneraci pokožky. Vitamín A se používá v péči o pleť pro regeneraci pokožky zevnitř ven, pro její vyhlazení a zesílení.

Vitamín E je použit ve VITAMÍNU A v ampulích jako inhibitor volných radikálů podporující přirozený proces obnovování buněk a stabilizaci pojivových tkání. Při použití VITAMÍNU A v ampulích se pokožka stává pevnější a hladší a je pozorován kladný vliv na místa postižená stárnutím a těhotenstvím.

Weyergans HYALURON PURE

HYALURON PURE

Hyaluronová kyselina je součástí pojivových tkání a pokožka ji po dvacátém věku života produkuje v menším množství.

Pojivové tkáně potřebují hyaluronovou kyselinu, aby mohly skladovat vlhkost a udržovat pružnost pokožky.

HYALURON PURE je biotechnicky vyráběná hyaluronová kyselina a pokožka ji velmi dobře snáší.

( Zdroj fotek a textů: www.high-care.cz )